Milovníci detektivek, 

zatajte dech a zbystřete! Nechte se vtáhnout do světa kriminálních příběhů plného napětí a překvapivých zvratů, nahlédněte do duší nejlepších autorů a sami odkrývejte nejtajemnější skutečné zločiny...

...vstupte do světa Českých detektivek.

ÚŽASNÉ PŘÍBĚHY NA JEDINÉM MÍSTĚ

Už nemusíte skladovat stohy časopisů, knižních sbírek a antologií. Mějte NEJVĚTŠÍ DATABÁZI těch nejlepších detektivních povídek stále po ruce... kdykoliv a odkudkoliv

Jediným kliknutím vstoupíte do nekonečného vesmíru původní detektivní tvorby nejlepších českých autorů.

 NEJLEPŠÍ SPISOVATELÉ STÁLE NABLÍZKU

Obsah do magazínu dodávají ty nejzvučnější jména z české literatury. František Niedl, Antonín Mazáč, Andrea Čekanová, Lucie Lukačovičová, Martin Štefko, Veronika Fiedlerová, Lukáš Hrdlička, Ludmila Svozilová, Petr Válek Zuzana Rampichová a mnoho dalších.

 KAŽDÝ TÝDEN NOVÝ OBSAH PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY

K napěchované databázi již publikovanému obsahu přibývá MINIMÁLNĚ KAŽDÝ TÝDEN NOVÝ!

Nové příspěvky nemusíte nikde hledat ani se nikam přihlašovat. Povídky, rozhovory, hry i další bonusy Vám doručíme současně s publikací NA VÁŠ E-MAIL. O nic se nemusíte starat - jen si vychutnáváte nové a nové originální příběhy.

 POZNEJTE OBLÍBENÉ AUTORY OSOBNĚ A NAHLÉDNĚTE JIM "DO KUCHYNĚ"

Zajímá Vás zákulisí tvorby, osobní příběhy spisovatelů a další pohledy "za oponu"?

Pravidelně přinášíme jedinečné rozhovory (textové i video) s nejlepšími českými spisovateli a spisovatelkami, kde odhalujeme jejich inspiraci, kde berou náměty, jak píší i střípky z osobního života.

Nahlédněte za oponu vzniku nejlepších českých detektivek i "do kuchyně" oblíbených autorů.

 ROZKRÝVEJTE SKUTEČNÉ ZLOČINY, KTERÉ TRÁPILY NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ DETEKTIVY

Součástí magazínu je také originální hra Příběhy zločinů (kterou jinde nezískáte). 

Příběhy zločinů je hra, která kombinuje zábavu, děs i poučení. Specifikum hry je, že všechny příběhy (ač tomu nebudete chtít věřit) se skutečně odehrály, a mnohdy změnily historii kriminalistiky.

Zahrajte si s přáteli na vyšetřovatele, potrapte své mozkové závity a odkryjte zamotané případy českých i světových zločinů. 

Troufnete si?

 PIVO, KÁVA NEBO NEKONEČNÁ ZÁBAVA?

Desítky spisovatelů snažících se Vás nadchnout svými příběhy, nejlepší detektivní povídky, rozhovory, originální hra, e-knihy, dárky, stálý přístup, doručování na e-mail...

Asi se ptáte, co Vás to bude stát, že? Tak se pevně usaďte, protože je to bláznivé. Kompletní přístup k veškerému obsahu stojí POUZE 59 Kč měsíčně!

Ano.. za cenu jediného piva, kávy, nebo deseti rohlíků získáte prakticky nekonečné čtení nabyté emocemi, napětím, strachem, nápady, poznatky, získáte úžasné hry a šifry, stáhnete si e-knihy a další dárky.

Neuvěřitelné, že?

 Z POVÍDEK VYBÍRÁME...

Pokud vás zajímají jen jednotlivé povídky či články, umožňujeme zpřístupnění i jednotlivých příspěvků pouze za 39 Kč!

Zde je strohý výběr z publikovaných povídek:


České Detektivky - on-line magazín povídek s detektivní zápletkou
 Kontakt: info@ceskedetektivky.cz, Facebook stránka
 Provozovatel: Pavel Kohout (IČ: 03496775) | Prohlášení o ochraně osobních údajů