ÚŽASNÉ PŘÍBĚHY NA JEDINÉM MÍSTĚ

Už nemusíte skladovat stohy časopisů, knižních sbírek a antologií. NEJVĚTŠÍ DATABÁZE detektivních povídek je nyní on-line - dostupná kdykoliv a odkudkoliv

Jediným kliknutím vstoupíte do nekonečného vesmíru původní detektivní tvorby známých českých autorů.


 KAŽDÝ TÝDEN NOVÁ ORIGINÁLNÍ POVÍDKA DO VAŠÍ SCHRÁNKY

K databázi již publikovaných detektivek přibývá KAŽDÝ TÝDEN NOVÁ POVÍDKA!

Nové díla nemusíte nikde hledat ani se nikam přihlašovat. Povídky Vám doručíme současně s publikací NA VÁŠ E-MAIL. Žádné díla tak nepropásnete, o nic se nestaráte - jen si vychutnáváte nové a nové originální příběhy.


 NEJLEPŠÍ SPISOVATELÉ STÁLE NABLÍZKU

Nejde o žádné podprůměrné povídky. Obsah do magazínu dodávají ty nejzvučnější jména z české literatury. František Niedl, Andrea Čekanová, Martin Štefko, Zuzana Rampichová, Veronika Fiedlerová, Lukáš Hrdlička, Ludmila Svozilová, Petr Válek a mnoho dalších 


 PIVO, KÁVA NEBO NEKONEČNÉ ČTENÍ?

Desítky spisovatelů snažících se Vás nadchnout svými příběhy, technický servis stálého přístupu a doručování, bonusy, dárky..

Asi se ptáte, co Vás to bude stát, že? Tak se pevně usaďte... kompletní přístup ke všem povídkám stojí POUZE 59 Kč měsíčně!

Ano.. za cenu jediného piva, kávy, nebo deseti rohlíků získáte prakticky nekonečné čtení nabyté emocemi, napětím, strachem, nápady i poznatky.


POZNEJTE SPISOVATELE TAK, JAK Z POVÍDEK NEPOZNÁTE

Zajímá Vás zákulisí tvorby, osobní příběhy spisovatelé a další pohledy "za oponu"?  

Právě pro takové "fajnšmekry" jsme připravili VIP členství nazvané FANOUŠEK, kde za drobný příplatek získáte speciální bonusy, rozhovory, videa a další materiály nad rámec povídek.


 Z POVÍDEK VYBÍRÁME...

Zde je strohý výběr z publikovaných povídek. Pokud Vás zaujme pouze některá z nich, nemusíte ani platit členství! Všechny publikované povídky lze zpřístupnit jednotlivě za POUHÝCH 39 Kč!


 SLEDUJTE NOVINKY ČESKÝCH DETEKTIVEK


České Detektivky - on-line magazín povídek s detektivní zápletkou
 Kontakt: info@ceskedetektivky.cz, Facebook stránka
 Provozovatel: Pavel Kohout (IČ: 03496775) | Prohlášení o ochraně osobních údajů